Veido priežiūros rinkinys Germaine de Capuccini TIMEXPERT SRNS EXTREME NUTRITION

5.0/5 (1)

480750

67,50 €

125,00 €


Aprašymas

Odos poreikiai žiemą ir vasarą skiriasi. Žiemos sezonu šaltis, vėjas, drėgmės stygius ir staigūs temperatūros pokyčiai bei kiti faktoriai neigiamai veikia odą - ją sausina, dirgina ir mažina odos spindesį. Pagrindinis elementas, leidžiantis odai išlikti jaunatviškai ir gyvybingai net ir metams bėgant – tinkamas odos maitinimas.


Rinkinį sudaro:

 1. TIMEXPERT SRNS intensyvus maitinantis kremas aukščiausių poreikių turinčiai odai PRO 60+, 50 ml
  Germaine de Capuccini praplėtė grožio sampratą, kalbėdama apie natūralų grožį brandžiame amžiuje.
  PRO 60+ - tai naujas TIMEXPERT SRNS linijos produktas, skirtas pilnai gyvybingumo moteriai, manančiai, kad branda – tai geriausias jos gyvenimo tarpsnis.

  Tai tikros moterys, nebijančios senti ir išdidžiai demonstruojančios „geruosius savo senėjimo požymius”.

  Intensyviai maitinantis kremas aukščiausių poreikių turinčiai odai savo sudėtyje turi išskirtinę linijos veikliąją medžiagą - RC-Advanced kompleksą, kuris veikia kaip esminė pagalba amžiaus nualintai odai, kad ji galėtų atlikti svarbiausias odos jaunatviškumą palaikančias funkcijas – apsaugoti save dienos metu ir atstatyti ląsteles nakties metu. 

  Intensyviai maitinančio kremo sudėtyje esanti pažangi itin koncentruota veiklioji medžiaga - Epigenolis, kuris gaunamas sudėtingo fermentų inžinerijos proceso metu iš medetkų žiedų. Epigenolis suaktyvina svarbiausius jaunatviškumo mechanizmus kaip jungiklis, „įjungdamas epigenetinių faktorių paveiktus genus. 

  Patikrinta dermatologų
   
 2. TIMEXPERT RIDES intensyviai maitinantis eliksyras NOURISHMENT, 30 ml
  Aliejinės tekstūros maitinamasis eliksyras sausai, normaliai odai arba odai, kuriai trūksta komforto pojūčio. 7 augalinių aliejų dėka (žieminė rožė, gintaras, sezamo sėklų, lazdynų riešuto, abrikoso, migdolų, kukurūzų) oda intensyviai pamaitinama, apsaugoma nuo žalingo išorinio aplinkos poveikio ir įgauna elastingumo bei švelnumo.

Susiję produktai