Sausos - normalios odos priežiūros rinkinys Germaine de Capuccini Exel Therapy O2 (kremas 50ml + serumas 30ml)

5.0/5 (2)

591258

66,72 €

99,58 €


Aprašymas

Miesto ritmui atspari oda

EXCEL THERAPY O2 linija pagrįsta dvejais pagrindiniais elementais – citokinais ir deguonimi, prisitaikančiais prie odos poreikių, kuriuos lemia dabartinis gyvenimo tempas.
  
Rinkinį sudaro:

  1. EXCEL THERAPY O2 kremas su deguonimi, 50 ml
    Germaine de Capuccini kremas skirtas kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais. Citokinų ir deguonies – tai dviejų naujosios kartos ingredientų sąjunga, kuri apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir pripildo ją deguonimi ir atitolina senėjimo požymius. Oda atgauna puikią būseną, jaunatviškesnę išvaizdą, jai suteikiama skaistumo. Turtinga kremo tekstūra maitina ir drėkina sausą odą, užtikrina jai komforto pojūtį.
     
  2. EXCEL THERAPY O2 odos apsaugines savybes atkurianti priemonė 1ST ESSENCE, 30 ml
    Giliausių odos sluoksnių esencija pagerina kitų priemonių efektyvumą ir veiksmingai stiprina odos apsaugą. Priemonė gerina odos pralaidumą, sudedamųjų dalių poveikį ir veiksmingumą, tad idealiai tinka odos paruošimui prieš kitų priemonių naudojimą. Sudėtyje esantys ingredientai didina odos apsaugą, suaktyvindami odos savisaugos sistemą iš vidaus ir suteikdami apsaugą nuo trijų taršos šaltinių: oro, saulės ir patalpų. Apsaugo nuo toksinų ir taršiųjų dalelių prikibimo bei įsiskverbimo į odą, prieš jiems sukeliant žalą.

Susiję produktai