Kremas veidui su deguonimi Germaine de Capuccini EXEL THERAPY O2 50 ml

4.4/5 (9)

590008

Excel therapy O2 facial cream 50 ml.

Smulkiau

52,00 €


Aprašymas

Germaine de Capuccini kremas skirtas kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais. Citokinų ir deguonies – tai dviejų naujosios kartos ingredientų sąjunga, kuri apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir pripildo ją deguonimi ir atitolina senėjimo požymius. Oda atgauna puikią būseną, jaunatviškesnę išvaizdą, jai suteikiama skaistumo. Turtinga kremo tekstūra maitina ir drėkina sausą odą, užtikrina jai komforto pojūtį.

 

  

 

Naudojimas: Nedidelį kiekį kremo tepkite ant švarios, nuvalytos odos ryte ir vakare. Norėdami lengvesnės tekstūros produkto ir atsižvelgdami į odos poreikius, galite rinktis EXCEL THERAPY O2 emulsiją su deguonimi. Geresniam rezultatui odos valymui naudokite EXCEL THERAPY O2 pienelį ir losjoną su deguonimi. 

  

Be parabenų.

  

Patikrintas dermatologų.

 

   

 

  

Veikliosios medžiagos:

 

  • Citokinai - Tai maži baltyminiai fragmentai, reguliuojantys odos ląstelių funkcijas. Jie nustato odos problemas ir duoda ląstelėms signalą, skatinantį sintetintį tuo metu trūkstamus komponentus. Atstato jos sveiką būklę, apsaugo ją.
  • Deguonis - Gerina odos medžiagų apykaitą, didna energijos lygį ląstelėse, skatina kolageno gamybą ir natūralius regeneracijos procesus. Suteikia skaistumo, suteikia gyvybingumo, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Specifikacijos

Odos tipas Sausai odai
Odos poreikiai Priešraukšlinė priežiūra