Veido priežiūros rinkinys Germaine De Capuccini EXCEL THERAPY O2 IRRESISTIBLE BEAUTY

5.0/5 (1)

591248

65,10 €

105,00 €


Aprašymas

Ar išdrįsitumėte 10 dienų skirti savo grožio ritualui, kad rezultatai nustebintų net Jus? Germaine de Capuccini apjungė geidžiamiausias priemones, kovojančias su priešlaikiniu senėjimu bei naujausią Azijos moterų grožio paslaptį - SLEEPING-CURE intensyviai atkuriančią veido programą.


Rinkinį sudaro:

  1. EXCEL THERAPY O2 kremas su deguonimi CONTINUOUS DEFENSE, 50 ml
    Germaine de Capuccini kremas skirtas kovai su pirmaisiais senėjimo požymiais. Citokinų ir deguonies – tai dviejų naujosios kartos ingredientų sąjunga, kuri apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir pripildo ją deguonimi ir atitolina senėjimo požymius. Oda atgauna puikią būseną, jaunatviškesnę išvaizdą, jai suteikiama skaistumo. Turtinga kremo tekstūra maitina ir drėkina sausą odą, užtikrina jai komforto pojūtį.

  2. TIMEXPERT SRNS intensyvi atkurianti veido programa nakčiai SLEEPING CURE, 10 vnt.
    SEEPING-CURE - detoksikuojanti naktinio koncentrato programa, skirta atsikratyti pavargusios ir išsekusios odos išvaizdos. Koncentratas su 60% antioksiduojančiais, detoksikuojančiais, raminančiaisiais ir drėkinančiaisiais sudėtiniais elementais, kurie nuo pat pirmos nakties veikia pilnu efektyvumu, grąžina odai jaunatvišką išvaizdą – jaunesnė, pailsėjusi, stangresnė ir švytinti oda be jokių pastangų. Naudojimas: naktį, ant nuvalytos odos: paskirstykite visą ampulės turinį ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Rekomenduojama programos trukmė - 10 naktų. 1 ampulė - vienai nakčiai.

  3. Grožio reikmenų kosmetinė

Susiję produktai