Kalėdinis rinkinys Germaine de Capuccini PREMIER THE CREAM brandžios odos priežiūrai

5.0/5 (1)

550172

221,00 €

340,00 €


Aprašymas

Kiekvienas kūno centimetras nusipelno vienodos priežiūros ir rūpesčio. Dėl šios priežasties Germaine de Capuccini siūlo itin prabangių priemonių rinkinius, skirtus aukščiausių poreikių turinčiai veido ir kūno odai. Kad kiekvienas prisilietimas taptų malonumo momentu, kuris ilgainiui virsta akivaizdžiais rezultatais.

  
Rinkinį sudaro:

1. EXCEL THERAPY PREMIER veido kremas GNG, 50 ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY PREMIERlinija - tai aukščiausiai įvertinti produktai, išsiskiriantys pažangiausiomis technologijomis ir ištobulinta prabanga. GNG kremas - kompanijos pasididžiavimas, naujausių mokslo pasiekimų genomo srityje rezultatas. Mūsų oda atsinaujina, nes odos ląstelės nuolat dalijasi. Su metais šis procesas sulėtėja, nes ląstelės dalijasi tik tol, kol jose esantys genai yra apsaugoti talomeromis. Kai talomeros susidėvi, ląstelės nebeatsinaujina. Šiame kreme naudojamas išskirtinis ingredientas - Genage Confident, kuris aktyvuoja telomerazę ir taip suaktyvina ląstelių dalijimąsi. Formulėje esančios pažangios veikliosios medžiagos maitina, drėkina odą bei kovoja su senėjimo požymiais. Rezultatas - jaunesnė, stangresnė, skaistesnė oda, sumažėjęs raukšlių gylis ir ilgis, suvienodinta spalva. 

 

2. EXCEL THERAPY PREMIER kūno kremas GNG, 200 ml
Su priešlaikiniu senėjimu akimirksniu kovojantis kūno kremas, sudėtyje esančio komplekso „Genage-Confidant“ maksimaliai veikia genus, kad susigrąžintumėte savo jaunos odos efektą. Kremas transformuoja kūno odos tekstūrą, užtikrindamas geriausią maitinimą ir odos stangrumą. Oda kaipmat virsta glotnia, tvirta ir švelnia. Giliai pamaitinta oda tampa švytinti ir atgaivinta. Kremas rekomenduojamas brandžiai odai. Dermatologiškai patikrinta.

Veikliosios medžiagos

  • Genage Confidant. Patentuotas ingredientas, aktyvuojantis fermentą telomerazę, apsaugantį ląstelėse esančius genus ir skatinatį ląstelių dalijimąsi. Taip pat blokuoja molekulę, stabdančią kolageno ir elastino skaidulų dalijimąsi. Oda daug greičiau atsinaujina.
  • Keramidų kompleksas. Išsaugo odos natūralų drėgmės lygį, stiprina odos apsaugines funkcijas, atstato pažeistą hidrolipidinę plėvelę, stimuliuoja natūralų drėkinamąjį faktorių.
  • L.P.A. - aktyvus fosfolipidas. Atstato odos tekstūrą, vientisumą, sveiką ir jaunatvišką išvaizdą.
  • Longevity Guard. Iš ryžių išskirtas patentuotas peptidų kompleksas, kuris ląstelės viduje aktyvuoja sirtuinus ir taip prailgina svarbiausių odos ląstelių fibroblastų ir keranocitų gyvavimo laiką. Ląstelės tampa aktyvesnės, todėl geriau regeneruojama oda.
  • Hialurono rūgštis. Dėl mažos molekulinės struktūros lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, sulaiko vandens molekules dermoje, drėkina, suteikia odai putlumo, pagerina dermos struktūrą ir užpildo raukšles.

Specifikacijos

Odos tipas Brandžiai odai