KEUNE SO PURE rinkinys dažytų plaukų priežiūrai COLOR CARE (šampūnas 250ml + kondicionierius 200ml)

5.0/5 (1)

AK29202

41,00 €


Aprašymas

100% eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai – motinos gamtos vertinga dovana kūnui ir sielai. So Pure linijos esminės vertybės – eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai, kurių maitinamosios galios veikia plaukus geriau nei “cheminiai” produktai. So Pure COLOR CARE švelni ir subalansuota linija skirta dažytų plaukų priežiūrai. COLOR CARE priemonės prailgina dažytų plaukų spalvos intensyvumą, maitina ir suteikia plaukams ypatingą spindesį. Linija dvelkia rafinuotu rytietišku aromatu.

Rinkinį sudaro:

1. So Pure spalvą saugantis šampūnas COLOR CARE 250ml 
Jazminų, sandalmedžio ir argano organiniais aliejais, saulėgrąžų sėklų ekstraktu bei amiloze praturtintas šampūnas, atstato natūralų drėgnumo balansą, apsaugo dažytus plaukus nuo blukimo ir išlaiko spalvos vientisumą. Plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys. Priemonė pasižymi šiltu, rytietišku ir jausmingu aromatu. Be sulfatų ir parabenų.

2. So Pure spalvą saugantis kondicionierius COLOR CARE 200ml
Jazminų, sandalmedžio ir argano organiniais aliejais, saulėgrąžų sėklų ekstraktu bei taukmedžio sviestu praturtintas kondicionierius atstato natūralų odos ir plaukų drėgnumo balansą. Priemonė apsaugo dažytus plaukus nuo blukimo ir išlaiko spalvos vientisumą. Kondicionierius pasižymi šiltu, rytietišku bei jausmingu aromatu. Be parabenų.

Susiję produktai