Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Natūralus alyvuogių žiedų muilas Ma Provence 200 g

4.0/5 (4)

M6

3,75 €


Aprašymas

Marseille muilas su alyvuogių eteriniais aliejais iš Provanso regiono be dirbtinių dažiklių ir konservantų.

 

Atrask Ma Provence „Marseille“ muilą, pagamintą tradiciniu metodu, kuris pagrystas ilgamete praktine patirtimi. Pirma kartą 1774 metais šio muilo gamybos tecnologiją savo knygoje „ I Ant du Savonnier“ aprašė Duhanel du Monceau – Prancūzų Karališkosios mokslų akademijos narys. Ir nuo to laiko mažai kas pasikeitė.

Ma Provence naudoja tik originalų bei autentišką gamybos metodą ir renkasi aukščiausios kokybės sudėtines dalis. Jų gamybos formulė praturtinta eteriniais aliejais kurie išgauti iš tame pačiame regione augančių augalų. Jūsų gerai savijautai,  Ma Provence muilo gamybai  parinko  gėlinius kvapus  su  kuriais po maudynių Jūsų oda taps subtiliai kvepianti, o aromatas nugabens į Provanso regiono sodus ir kalvas. Mėgaukitės alyvuogių, migdolų, levandų žiedų bei medaus aromatais.

Susiję produktai