Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Šaltojo įvyniojimo tvarsčiai Guam 2 vnt.

3.4/5 (5)

DGB2

Šaltojo įvyniojimo tvarsčiai

Smulkiau

28,38 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Pašalina sunkumo pojūtį kojose ir kojų pabrinkimą, atsiradusius dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl nepatogios avalynės ir (arba) ilgo stovėjimo dirbant. Pasižymi tonizuojančiu poveikiu, teigiamai veikia išsiplėtusius kapiliarus, kurie baigus gydymo kursą lieka beveik nepastebimi. Visos sudedamosios dalys pasižymi anticeliulitiniu poveikiu, lygina, tonizuoja ir drėkina odą. Oda tampa lygi, stangri ir elastinga. Šaltajam įvyniojimui būtini produktai: specialūs bintai „GUAM bexter“ ir šaldomasis losjonas „GUAM bexter“.

Aktyviosios sudedamosios dalys: escinas, mentolis, GUAM dumbliai, laukinis kaštonas.

Naudojimo būdas. Bintus vyniokite ant blauzdų ir klubų iš apačios į viršų ir palaikykite 30 min. Po to bintus nuvyniokite ir palaukite, kol visas likęs ant odos skystis susigers. Susukite bintus ir sudėkite juos atgal į talpyklą, įpilkite į ją 50 ml šaldančiojo losjono, uždarykite talpyklą dangčiu ir gerai papurtykite. Bintai bus paruošti kitai procedūrai. Po procedūros patariama naudoti stangrinamąją GUAM želę. Rekomenduojama šią procedūrą atlikti du kartus per savaitę vieną mėnesį. Baigus šį kursą, pasiektiems rezultatams palaikyti, rekomenduojama atlikti vieną procedūrą per savaitę.

Susiję produktai