Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Kempinė Šveitiklis-Gelis iš dumblių ir eterinių aliejų mišinys GUAM

3.7/5 (3)

GSBS

10,82 €

12,73 €


Aprašymas

 Pakuotės kompleksą sudaro:

• 50 g GUAM kempinė Šveitiklis-Gelis iš dumblių Fucus Serratus;

• 10 ml esencijos de Bien-être (eterinių aliejų mišinys).

 

Tai maišelis iš organzos, kuriame patalpinti džiovinti dumbliai Fucus Serratus.

 

Šie rudieji dumbliai auga nedideliame gylyje išilgai Atlanto vandenyno pakrantės. Jie turtingi mineralų, vitaminų, polisacharidų ir antioksidantų. Jie šimtus metų naudojami atjauninamajai odos priežiūrai. Dumbliai renkami ekologiškai švariuose rajonuose ir natūraliu būdu džiovinami pakrantės laukuose.

 

Kūno masažo-šveitimo procedūros atlikimo metu iš anksto išmirkę dumbliai išskiria ypatingą gelio pavidalo medžiagą, turinčią savyje visus dumblių turtus. Ši medžiaga, pasiskirstydama ant kūno, maitina ir drėkina odą, darydama ją nepaprasati glotnia ir stangria.

 

NAUDOJIMAS: Į talpą prisemti 1 litrą vandens, pridėti 30 lašų esencijos de Bien-être ir įdėti ten keletai minučių Kempinę Šveitiklį-Gelį, kad išmirktų. Kempinę Šveitiklį-Gelį išimti iš vandens, lengvai nuspausti, užlašinti ant jos keletą lašų esencijos de Bien-être, tam, kad sukurti malonesnę ir atpalaiduojančią atmosferą, po to pradėti kūno masažo-šveitimo procedūrą. Po procedūros kūną aplieti grynu vandeniu. Po naudojimo suvyniotą į polietileno paketą Kempinę Šveitiklį-Gelį laikyti šaldymo kameroje. Pakartotinas naudojimas rekomenduojamas iki 5 kartų.

Susiję produktai