Originali mėtinė BeautyBlender makiažo kempinėlė Just Chill

4.2/5 (5)

20529

16,07 €

18,90 €


Aprašymas

Beautyblender Just Chill – tai daugkartinio naudojimo makiažo kempinė, kurios pagalba makiažo priemonės padengiamos profesionaliai, tolygiai, lengvai, greitai ir kokybiškai. Drėgna kempinėlė savyje užlaiko vandenį, ne makiažo priemonę, tapšnojant jos sujungiamos ir taip padeda padengti veidą nepriekaištingai, kaskart tausojant jūsų kosmetikos priemonę.

 

Beautyblender – tai revoliucinis makiažo įrankis, sukurtas Holivudo makiažo specialistės Rea Ann Silva taip, kad idealia atitiktų visus veido kontūrus ir taip užtikrindamas nepriekaištingą priemonės padengimą ant veido. Beautyblender yra Allure Best of Beauty Award laimėtojas, ir pamėgtas tokių įžymybių kaip Beyonce, Gwen Stefani, Rihanna, Jennifer Lawrence ir kt. Beautyblender yra pagaminta nenaudojant latekso, iš antibakterinės medžiagos, kad neužkrėstų, bet padėtų maskuoti visus veido odos nelygumus.

 

Specialus Beautyblender Just Chill makiažo kempinėlės atspalvis, buvo sukurtas tam, kad pabrėžtų nepriekaištingą, sveikai atrodančią odą ir tiktų jai skirtam makiažui. Tai - idealus pasirinkimas kasdienio makiažo naudojimui, siekiant pabrėžti savo natūralų grožį ir išgauti natūralų įvaizdį. Makiažas dar niekada nesijautė toks natūralus!

 

Naudojimas: išimkite beautybelnder kempinėlę iš įpakavimo. Sušlapinkite šiltu vandeniu, tada lengvai išgręžkite ir šiek tiek nusausinkite rankšluosčiu. Kempinėlė padidėja, sušvelnėja ir yra paruošta naudojimui! Nesibaiminkite, kad kempinėlė atrodo drėgna – vanduo ant odos nepateks. Makiažo priemonės uždėkite ant veido (kaktos, nosies, skruostų, smakro), o tada lengvai tapšojant (ne trinant!) paskleiskite priemonę.

   

Džiovinimas – baigus naudoti padėkite dar drėgną kempinėlę ant įpakavimo viršaus didžiuoju galu į apačią. Valymas – kaskart panaudojus būtinai išplaukite kempinėlę, patariame tą daryti su specialiu Beautyblender kempinėlės valikliu.