Veido priežiūros rinkinys Germaine De Capuccini TIMEXPERT C+ (A.G.E.) IRRESISTIBLE BEAUTY

5.0/5 (1)

560861

66,70 €

115,00 €


Aprašymas

Ar išdrįsitumėte 10 dienų skirti savo grožio ritualui, kad rezultatai nustebintų net Jus? Germaine de Capuccini apjungė geidžiamiausias priemones, kovojančias su priešlaikiniu senėjimu bei naujausią Azijos moterų grožio paslaptį - SLEEPING-CURE intensyviai atkuriančią veido programą.

 
Rinkinį sudaro:

 1. TIMEXPERT C+ (A.G.E.) multi-koreguojantis kremas INTENSIVE, 50 ml
  Su Skatina natūralų odos atsinaujinimą ir apsaugo nuo ankstyvųjų senėjimo požymių. Oda akivaizdžiai atjaunėja, tampa spindinti, tolygi, švelni ir stangri. Gaivi ir lengva tekstūra. Malonus citrusų kvapas energizuoja, o veikliosios medžiagos pasižymi stipriu priešraukšliniu efektu.
   

 2. TIMEXPERT SRNS intensyvi atkurianti veido programa nakčiai SLEEPING CURE, 10 vnt.
  SEEPING-CURE - detoksikuojanti naktinio koncentrato programa, skirta atsikratyti pavargusios ir išsekusios odos išvaizdos. Koncentratas su 60% antioksiduojančiais, detoksikuojančiais, raminančiaisiais ir drėkinančiaisiais sudėtiniais elementais, kurie nuo pat pirmos nakties veikia pilnu efektyvumu, grąžina odai jaunatvišką išvaizdą – jaunesnė, pailsėjusi, stangresnė ir švytinti oda be jokių pastangų. Naudojimas: naktį, ant nuvalytos odos: paskirstykite visą ampulės turinį ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Rekomenduojama programos trukmė - 10 naktų. 1 ampulė - vienai nakčiai.
   

 3. Grožio reikmenų kosmetinė

Susiję produktai