Mišrios - riebios odos priežiūros rinkinys Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 (emulsija 50ml + serumas 30ml)

5.0/5 (1)

591265

83,47 €

124,58 €


Aprašymas

Miesto ritmui atspari oda

EXCEL THERAPY O2 linija pagrįsta dvejais pagrindiniais elementais – citokinais ir deguonimi, prisitaikančiais prie odos poreikių, kuriuos lemia dabartinis gyvenimo tempas.
  
Rinkinį sudaro:

  1. EXCEL THERAPY O2 emulsija su deguonimi, 50 ml
    MPC citokinų kompleksas ir molekulinis deguonis – tai dviejų naujosios kartos ingredientų sąjunga, kuri apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir pripildo ją deguonimi bei atitolina senėjimo požymius. Diena po dienos oda atgauna sveiką ir jaunatvišką išvaizdą. Skirtas kasdienei normalios, mišrios ir riebios odos priežiūrai.
     
  2. EXCEL THERAPY O2 odos apsaugines savybes atkurianti priemonė 1ST ESSENCE, 30 ml
    Giliausių odos sluoksnių esencija pagerina kitų priemonių efektyvumą ir veiksmingai stiprina odos apsaugą. Priemonė gerina odos pralaidumą, sudedamųjų dalių poveikį ir veiksmingumą, tad idealiai tinka odos paruošimui prieš kitų priemonių naudojimą. Sudėtyje esantys ingredientai didina odos apsaugą, suaktyvindami odos savisaugos sistemą iš vidaus ir suteikdami apsaugą nuo trijų taršos šaltinių: oro, saulės ir patalpų. Apsaugo nuo toksinų ir taršiųjų dalelių prikibimo bei įsiskverbimo į odą, prieš jiems sukeliant žalą.

Susiję produktai

-20%
61,60 € 77,00 €
Emulsija veidui su deguonimi Germaine de Capuccini EXEL THERAPY O2 50 ml

Excel therapy O2 facial emulsion 50 ml.

61,60 € 77,00 € -20%
Sumažinta kaina!