Soliariumo kremas Australian Gold Liquid Assets su atidėto veikimo bronzantais 295 ml

4.3/5 (4)

054402270844

Soliariumo kremas

Smulkiau

114,00 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Palepinkite save šiuo prabangiu aukštos klasės soliariumų kremu praturtintu elitiniais bronzantais.

Dramatiškai tamsi odos spalva yra pasiekiama naudojant aukščiausios klasės natūralius bronzantus, DHA ir išskirtinį Mahakanni ekstraktą.

 

Immediate Bronzers greito veikimo bronzantai, bronzinė spalva išlieka 1-2 dienas. Po naudojimo nusišluostykite rankas. 

 

Delayed Bronzers atidėto veikimo bronzantai, poveikis pastebimas per 8-24 valandas ir matomas 4-7 dienas. po naudojimo nusiplaukite rankas.

 

Tan Activating Bronzers įdegį aktyvinantys bronzantai, revoliucinis mišinys, skatinantis melanino sintezę, suteikiantis natūralų, tamsiausią bronzinį įdegį.

 

Aloe Vera ramina ir drėkina odą, ji tampa sveikesnė.

 

TanFresh padeda neutralizuoti kvapus, atsiradusius po deginimosi.

 

Šampano ir ikrų kompleksas praturtina odą antioksidantais, mineralais ir vitaminais, kad oda įgautų svaiginantį bronzinį atspalvį.

Prabangus odos priežiūros derinys praturtintas juodųjų perlų ekstraktu, Aloe Vera ir Vitaminu E, minkština ir kondicionuoja odą.

Puoselėjančių aliejų ir taukmedžio sviesto mišinys sudrėkins odą ir paruoš ją tamsiai ir ilgai išliekančiai spalvai, kurios pavydės visi.

Būkite atsargūs, nes visų akys neabejotinai bus nukreiptos į jūsų gundančiai lygią odos spalvą ir svaiginantį Putojančios Mimozos („Sparkling Mimosa“) aromatą. Be parabenų.

 

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras.

 

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti jei pasireiškia alerginė reakcija.

Specifikacijos

Bronzantų kiekis 35