Soliariumo kremas Australian Gold JWOWW Natural Black Bronzer 400ml

4.2/5 (6)

054402690161

Soliariumo kremas

Smulkiau

75,00 €


Aprašymas

Ieškote natūralų paplūdimio įdegį suteikiančios priemonės? Jūs ją radote! Šis nepaneigiamai nuostabus natūraliai tamsiais bronzantais praturtintas įdegio kremas, suteiks momentinį, sodrų ir dieviškai gilų įdegį, o tuo tarpu Kendi aliejus praturtins odą reikalingais mikroelementais, pamaitins ir sudrėkins iki viliojančio švytėjimo.

Ink-Drink™ kompleksas su taukmedžio sivestu, Vitaminu A ir E, bičių vašku ir aviečių ekstraktu giliai drėkina tatuiruotą kūno odą ir padeda išlaikyti ryškią jos spalvą.

Specialus odos priežiūros elementų mišinys su Jenni parašu ir Jogurto pagrindu yra praturtintas kriaušės ekstraktu ir juodųjų serbentų aliejumi. Šis mišinys ne tik palaiko reikalingą drėgmės balansą odose, bet ir atnaujina, regeneruoja odos ląsteles.

Leisk savo odos spalvai kalbėti pačiai už save su šiuo Paplūdimio kokoso („Coastal Coconut“) aromatu.

 

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras. 

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti  jei pasireiškia alerginė reakcija.